Opony letnie

Opony zimowe

Alufelgi

O firmie

 

 

Powstaliśmy z myślą o ludziach którzy cenią sobie czas i wygodę. Podczas prac nad Twoim samochodem, serdecznie zapraszamy do przytulnego biura ,gdzie dzięki pełnemu monitoringowi będziesz mógł na bieżąco obserwować jak przebiegają prace nad Twoim pojazdem. Z myślą o najbardziej zapracowanych klientach jak i nagłych potrzebach, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h / dobę.

serwis opon 24h


Możesz zapisać się telefonicznie na daną godzinę dzięki czemu zaoszczędzisz czas który na większości warsztatów musiałbyś s

pędzić w kolejce czekając na swoją kolej.
 

Oprócz wulkanizacji w naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne mycie z użyciem pary, czyszczenie wnętrza czy pranie tapicerki. Podczas dopieszczania Twojego auta od środka, skorzystaj  z „bomby zapachowej” dzięki czemu przez długi czas będziesz mógł się cieszyć pięknym zapachem  a podróże staną się znacznie przyjemniejsze.

 

Usiądź, zrelaksuj się przy kawie przeglądając gazetę a my zajmiemy się całą resztą. Zaufaj nam a na pewno odwiedzisz nas ponownie.

 

 

Profesjonalizm

Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług. Kierujemy się zasadą  „Klient nasz Pan” licząc na wieloletnią współpracę.

Posiadamy doświadczenie

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług pracując na najwyższej jakości sprawdzonych  sprzętach, niemieckich oraz włoskich producentów.

Sprzęt najwyższej klasy

możesz obejżeć w naszej galerii a następnie przyjść i przekonać się osobiście do czego Serdeczenie Zapraszamy

 

WULKANIZACJA SERWIS OPON 24h

eco myjnia samochodowa

Tel.  +48 532 643 250